Hostelworld.com
HostelBookers Logo

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

×

Loppuunmyynti on lähellä

Pension Alpha

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Hinnat
kartta
Arviot
  • Loistava sijainti
  • Auttavainen henkilökunta
  • Loistava siisteys
Lue kaikki arvostelut
  • Loistava sijainti
  • Auttavainen henkilökunta
  • Loistava siisteys

Kiinteistövälitys Kuvaus

Pension Alpha Located at Karlsruher Str.7, , Frankfurt.
Pension Alpha
Germany
Frankfurt 60329 Karlsruher Str.7
72% 219
50.1044508 8.6637711
Pension Alpha
    Huoneita saatavilla Standardi Yhden Hengen Yksityinen Huoneessa Kylpyamme / Wc Standardi Yksityinen 2Hh Huoneessa Kylpyamme / Wc Standardi 3 sänky Yksityinen Huoneessa Kylpyamme / Wc

Tarkista saatavuus

La 10 jou 2016 - Ti 13 jou 2016 Muuta.

Huoneen yhteenveto

Päivä Majoitus Hinta Valinta Yhteensä
Yhteensä:
Normaali Joustava Varaus:
VALITSE HALUAMASI VARAUS VAIHTOEHTO ALAPUOLELTA.
Yhteensä:
Maksettava nyt:
Maksettava nyt:
VARAA NYT

Tuoreimmat arviot

" Sehr freundliche und hilfsbereite Rezeption "

- Nimetön
Lue kaikki arvostelut

Palvelut

  • Ilmainen

    Pyyhkeet sisältyvät hintaan Ilmainen WiFi Ilmainen intenetyhteys

  • Yleistä

    Aamiainen ei sisälly hintaan Kaapeli-TV

  • Palvelut

    Intenetyhteys 24 h vastaanotto

Toimintatavat

Toimintatavat

Luottokorttimaksu mahdollinen

Huomioitavaa

**Please note** that you need to cancel your reservation at least 3 days before arrival date.


PLEASE NOTE! SPECIAL CANCELLATION POLICY FOR FAIR PERIODS:
You can cancel your reservation free of charge up to 4 weeks (28 days) before arrival date. In case of a late cancellation or a no show, we will charge the entire amount of your booking.

Tendence 25.08.-30.08.2016
Automechanika 11.09.-17.09.2016
Buchmesse 17.10.-23.10.2016
Viscom 01.11.-04.11.2016
FI Forum 14.11.-17.11.2016
Health Ingredients 28.11.-01.12.2016
Heimtextil 08-12.01.2017
Papierworld 26-30.01.2017
Ambiente 08-13.02.2017
ISH 12-17.03.2017
Musikmesse 02-06.04.2017
IMEX 14-17.05.2017
IAA 10-22.09.2017
Buchmesse 09-14.10.2017
CPHI 23-25.10.2017

Breakfast (7am - 10am) costs extra 6 Euro per person per night.

Peruutussuoja


Näytä kaikki Frankfurtn Guesthouses

Hostelworld-mobiiliapplikaatio

Tee varaus matkan varrella uusien Hostelworld-matkapuhelinsovellusten avulla.

Voit etsiä ja tehdä varauksia yli 33 000 majoituspaikkaan yli 170 maassa mistä tahansa käsin.

Kirjaudu Uutiskirjeeseen

Lähetä tietosi

Kiitos kirjoittautumisestasi uutiskirjeeseemme!

Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat hostel-tarjoukset ja uutiset suoraan sähköpostiosoitteeseesi. Voit peruuttaa tilauksen milloin tahansa.