Hostelworld.com
HostelBookers Logo

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

×

Loppuunmyynti on lähellä

Pension Alpha

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Hinnat
kartta
Arviot
  • Täydellinen sijainti
  • Erinomainen henkilökunta
  • Erinomainen siisteys
Lue kaikki arvostelut
  • Täydellinen sijainti
  • Erinomainen henkilökunta
  • Erinomainen siisteys

Kiinteistövälitys Kuvaus

Pension Alpha Located at Karlsruher Str.7, , Frankfurt.
Pension Alpha
Germany
Frankfurt 60329 Karlsruher Str.7
86% 219
50.1044508 8.6637711
Pension Alpha
    Huoneita saatavilla Standardi Yhden Hengen Yksityinen Huoneessa Kylpyamme / Wc Standardi Yksityinen 2Hh Huoneessa Kylpyamme / Wc Standardi 3 sänky Yksityinen Huoneessa Kylpyamme / Wc

Tarkista saatavuus

Ma 23 tam 2017 - To 26 tam 2017 Muuta.

Huoneen yhteenveto

Päivä Majoitus Hinta Valinta Yhteensä
Yhteensä:
Normaali Joustava Varaus:
VALITSE HALUAMASI VARAUS VAIHTOEHTO ALAPUOLELTA.
Yhteensä:
Maksettava nyt:
Maksettava nyt:
VARAA NYT

Tuoreimmat arviot

" Sehr freundliche und hilfsbereite Rezeption "

- Nimetön
Lue kaikki arvostelut

Palvelut

  • Ilmainen

    Pyyhkeet sisältyvät hintaan Ilmainen WiFi Ilmainen intenetyhteys

  • Yleistä

    Aamiainen ei sisälly hintaan Kaapeli-TV

  • Palvelut

    Intenetyhteys 24 h vastaanotto

Toimintatavat

Toimintatavat

Luottokorttimaksu mahdollinen

Huomioitavaa

**Please note** that you need to cancel your reservation at least 3 days before arrival date.


PLEASE NOTE! SPECIAL CANCELLATION POLICY FOR FAIR PERIODS:
You can cancel your reservation free of charge up to 4 weeks (28 days) before arrival date. In case of a late cancellation or a no show, we will charge the entire amount of your booking.

Tendence 25.08.-30.08.2016
Automechanika 11.09.-17.09.2016
Buchmesse 17.10.-23.10.2016
Viscom 01.11.-04.11.2016
FI Forum 14.11.-17.11.2016
Health Ingredients 28.11.-01.12.2016
Heimtextil 08-12.01.2017
Papierworld 26-30.01.2017
Ambiente 08-13.02.2017
ISH 12-17.03.2017
Musikmesse 02-06.04.2017
IMEX 14-17.05.2017
IAA 10-22.09.2017
Buchmesse 09-14.10.2017
CPHI 23-25.10.2017

Breakfast (7am - 10am) costs extra 6 Euro per person per night.

Peruutussuoja

Vain talletushinnat

Tällä kiinteistöllä on 3 päivän peruutuskäytäntö. Jos peruutusta ei tehdä tämän ajan kuluessa, peritään peruutusmaksu, joka vastaa vierailusi ensimmäisen yön hintaa.


Hyvittämättömät hinnat

Varausta ei hyvitetä, jos päätät peruuttaa varauksen tai jos et saavu paikalle. Sinulta veloitetaan edelleen koko varauksesi hinta.

Näytä kaikki Frankfurtn Guesthouses

Hostelworld-mobiiliapplikaatio

Tee varaus matkan varrella uusien Hostelworld-matkapuhelinsovellusten avulla.

Voit etsiä ja tehdä varauksia yli 33 000 majoituspaikkaan yli 170 maassa mistä tahansa käsin.

Kirjaudu Uutiskirjeeseen

Lähetä tietosi

Kiitos kirjoittautumisestasi uutiskirjeeseemme!

Tilaamalla uutiskirjeemme saat parhaat hostel-tarjoukset ja uutiset suoraan sähköpostiosoitteeseesi. Voit peruuttaa tilauksen milloin tahansa.